Medikal Lambalar

Medikal Lambalar

Ameliyat led  lambalar gerçekleşen bir ameliyatın  sorunsuz, sağlıklı ve stabil bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan en önemli ameliyathane ürünlerinden biridir . Gölge oluşturmayan, doğru ışık renginde ve yoğunluğunda ve soğuk ışık sağlayan ameliyat lambaları, ortama ve amaca uygun bir şekilde  tavana monte ya da mobil olarak yerleştirilebilir.

Rüştü Üzümcü ve Cyber Force marka LED ameliyat lambaları, ameliyathanede ihtiyaç duyulan bütün aydınlatma ve görüntüleme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Medikal Lambalar kendi alanında sınıflara ayrılmaktadır. Ürün yelpazemiz olarak ameliyathane tavan lambaları ve led muayene lambaları olarak 2 ürün grubuna ayrılmaktadır.

Ameliyat Lambaları ne için kullanılır ?

Ameliyat masasının bulunduğu cerrahi alanı aydınlatmak, cerrahi girişimde bulunan doktora daha doğrusu personellere istenilen ışık gücünü sağlamak, ameliyat esnasında çalışma alanının gerçek doku rengini korumak amacıyla kullanılan, ortama ve amaca göre uygun şekilde tavana monte edilenlere (ameliyathane tavan lambası) duvara monte veya mobil olarak yerleştirilebilir.

Led Muayene Lambası nedir ?

Led Muayene lambası, çeşitli klinik incelemeler sırasında, çalışma alanını aydınlatmak için kullanılan ve günümüzde genellikle LED altyapılı üretilen, elektrik ve batarya ile çalışabilen mobil ya da duvara monte olarak kullanılabilen bir lambadır.