İnsan Kaynakları

CV'nizi göndermek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

FORMU GÖNDERMEDEN ÖNCE * İŞARETLİ ALANLARIN TAMAMLANMASI GEREKMEKTEDİR.

Türkiye’nin en vizyoner şirketlerinden biri olarak yoluna devam eden ÜZÜMCÜ HASTANE EKİPMANLARI, bu yolda kaliteli insan kaynağının yaratacağı artı değerin bilincinde ve arayışındandır.

Gönderilen Cv lerinizin tüm hakları şirketimiz tarafından saklı tutulacak olup, başvurularınız insan kaynakları tarafından incelenip uygun görüldüğü taktirde sizler ile iletişime geçilecektir.

  Pozisyon

  Ad Soyad

  Email

  Telefon

  Ek Dosya

  Açıklama


  Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi A.Ş.’ye ait web sitesi üzerinden ulaştığım Web Sitesi Aydınlatma Beyanını, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikasını ve Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi A.Ş web sitesi üzerinde yayınlanan kişisel verilere ilişkin dokümanları okudum, anladım. İletişim Bilgileri bölümü üzerinden Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi A.Ş ile iletişim kurmak adına bildirdiğim Ad, Soyad, E-Posta Adresi, Firma/Sağlık Kuruluşu, Telefon, Adres vb. sair bilgilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere KVKK’ya dayalı olarak hazırlanan ikincil yönetmelikler uyarınca işlenmesine açık ve kesin olarak onay veriyorum.