Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni tercih etmiş olan müşterilerimize sunulan her ürün ve hizmet, geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek;

  • Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak
  • En uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri ile – Kalite yönetim sistemleri dahilinde sürekli iyileştirme prensibiyle
  • Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek
  • Bütün çalışanlarımızın etkin katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda üretim; müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçları; eksiksiz karşılamak, müşteri memnuniyeti çıtasını en yukarılara taşımak birinci önceliğimizdir.

Şirketimizin varoluş amacı;

  • Ürün ve hizmet kalitemiz ile markamız,
  • Geleceğe yatırım yapmanın bilinci ile devamlılığımız,
  • İstihdam kapasitemiz ve yasalara uygunluğumuzile kurumsal kimliğimiz,
  • Tıbbi cihaz ve Savunma Sanayi sektöründeki verimliliğimiz ve piyasadaki rekabet gücümüz ile güvenilirliğimizdir.

Çalışanımız en önemli değerlerimizden biridir. Personelimizin mesleki yeterliliğe sahip aktif ve sosyal bireyler olması için düzenli eğitimler ile moral ve motivasyonu yüksek tutulmaktadır. “Mükemmel hizmet ve ürün” anlayışını bir tarz olarak benimsemiş olan personelimiz, kalite sistemimizin kusursuz işlemesini gerçekleştirmektedir. Amacımız başarılı kalite uygulamasını yapan müşterilerin, tercih ettiği metal işleme ve talaşlı imalat konusunda en önemli üreticilerden biri olmaktır.

En uygun maliyetler ile kaliteli imalat, takım çalışması ile kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile yüksek müşteri memnuniyeti sonrasında elde ettiğimiz başarılı konumumuz ve takdir referansları, bizleri işimizi daha iyi yapma konusunda cesaretlendirmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz ana faaliyetlerin bütününde elde ettiğimiz başarılı finansal sonuçlar ile müşterilerimizin yanında, daha güçlü bir firma olarak yolumuza ilerleyerek devam etmek en önemli hedefimizdir.

Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak yukarıda belirttiğimiz ilkeler doğrultusunda bu politikayı uygulamayı beyan ve taahhüt ederiz.

Sertifikalarımız